+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Черкаси | (Черкаська область) 1191++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Замовлення і доставка квітів Черкаси - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Черкаси без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Черкаси. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
587 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
417 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
395 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
417 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
394 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
469 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
492 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
514 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
606 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
548 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
585 грн.
   
троянда 9 шт., лента
455 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Черкаси вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Черкаси – красиве місто, яке розташоване на березі живописної річки Дніпро. Тут проживає величезна кількість корінних жителів, щорік місто відвідує багато туристів і гостей. У місті регулярно проходять свята, корпоративи, ювілеї тощо. Саме тому така популярна служба доставка квітів Черкаси пропонує величезна кількість варіантів букетів. Живі яскраві квіти можна придбати як на вулицях міста, так і в квіткових магазинах. Але найкращий варіант – скористатися зручною службою мережі інтернет. Сучасна доставка квітів в Черкасах включає оформлення оригінальної квіткової композиції та швидку доставку до кінцевого споживача. В інтернет магазинах можна придбати як класичні варіанти квітів – троянди, орхідеї, гладіолуси, гвоздики так і екзотичні та польові квіти, рослини в горщиках. Для того, щоб доставка букетів в Черкасах проходила швидко і якісно, створена курєрська служба, яка доставить даний дарунок в точно обумовлений час. Сьогодні замовити квіти в Черкасах можна за лічених секунди. Зручний сайт інтернет магазина живих квітів дозволить вибрати самий відповідний варіант. Іменинник по гідності оцінить вашу турботу і увагу і буде радий такому оригінальному вишуканому дарунку. Адже саме квіти наповнюють наше життя радістю, натхненням, добротою, коханням та іншими красивим почуттями. Вишуканий букет живих квітів буде в нагоді як на дні народження, так і на романтичному побаченні. Саме квіти роблять наше життя цікавим та яскравим, придають йому різні барви та наповнюють його сенсом.

Доставку квітів Черкаси - (Черкаська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»